Svadobné šaty, v ktorých sa budete cítiť výnimočne krásna

O žiadnych šatách žena nesníva tak dlho ako o svadobných. Obliecť si ich znamená oddať sa láske a vydať sa na novú cestu životom. Náš svadobný salón vznikol práve preto, aby sme vám pomohli pripraviť sa na váš veľký deň. Chceme vám dať možnosť vybrať si šaty, v ktorých sa budete cítiť výnimočne krásna a celý svadobný deň si naplno užijete.

Do nášho svadobného salónu v Prievidzi prinášame exkluzívne šaty z kolekcií značiek Pronovias, Nicole, STPATRICK a White One a Oksana Mukha, ktoré patria k celosvetovo váženým dizajnérom svadobných šiat. Princeznovské, boho či úplne jednoduché – tie všetky budete mať možnosť vyskúšať, až kým nenájdete také, do ktorých sa zamilujete na prvý pohľad

Čas vyhradený len pre vás

Skúška šiat je možná len na základe vopred rezervovaného termínu. Dokážeme vám tak zaručiť, väčšie pohodlie a súkromie. Na skúšku so sebou môžete priviesť aj 2 kamarátky a prežiť tak príjemný čas. Čakať vás bude malé občerstvenie, naša svadobná asistentka a desiatky šiat na skúšanie.

Šaty upravené na mieru

V prenájme šiat sú zahrnuté aj služby našej šikovnej krajčírky, ktorá vám šaty upraví presne na vašu postavu. Upravujeme len šaty z ponuky našich kolekcií. Po úprave si ich budete môcť prísť ešte raz vyskúšať a doladiť posledné detaily, aby vám šaty sadli ako uliate.